LANmark-OF ENSPACE MTP-LC Moduler

Produkter

LANmark-OF ENSPACE MTP-Modul Krysset 12 LC Multimode Akva Integrert Støvbeskyttelse

Nexans art.nr. NSPACE.MCLC12AS

  • Farge: Aqua
  • Fibertype: MM
  • Wiring type: Crossed

LANmark-OF ENSPACE MTP-Modul Rett 12 LC Singlemode Blå Integrert Støvbeskyttelse

Nexans art.nr. NSPACE.MSLC12BS

  • Farge: Blå
  • Fibertype: SM 9/125
  • Wiring type: Straight

LANmark-OF ENSPACE MTP-Modul Krysset 12 LC Singlemode Blå Integrert Støvbeskyttelse

Nexans art.nr. NSPACE.MCLC12BS

  • Farge: Blå
  • Fibertype: SM 9/125
  • Wiring type: Crossed

LANmark-OF ENSPACE MTP-Modul Rett 12 LC Multimode OM5 Lime Grønn Integrert Støvbeskyttelse

Nexans art.nr. NSPACE.MSLC12LS

  • Farge: Lime green
  • Fibertype: OM5 50/125 Wideband
  • Wiring type: Straight

LANmark-OF ENSPACE MTP-Modul Rett 12 LC Multimode Akva Integrert Støvbeskyttelse

Nexans art.nr. NSPACE.MSLC12AS

  • Farge: Aqua
  • Fibertype: MM
  • Wiring type: Straight

LANmark-OF ENSPACE MTP-Modul Krysset 12 LC Multimode OM5 Lime Grønn Integrert Støvbeskyttelse

Nexans art.nr. NSPACE.MCLC12LS

  • Farge: Lime green
  • Fibertype: OM5 50/125 Wideband
  • Wiring type: Crossed

LANmark-OF ENSPACE MTP-Modul Krysset 12 LC Multimode Fiolett Integrert Støvbeskyttelse

Nexans art.nr. NSPACE.MCLC12VS

  • Farge: Fiolett
  • Fibertype: MM
  • Wiring type: Crossed

LANmark-OF ENSPACE MTP-Modul Rett 12 LC Multimode Fiolett Integrert Støvbeskyttelse

Nexans art.nr. NSPACE.MSLC12VS

  • Farge: Fiolett
  • Fibertype: MM
  • Wiring type: Straight

Beskrivelse

Beskrivelse

Standarder

  • Internasjonal
    ISO/IEC 11801

ENSPACE MTP-moduler har 3 quad LC adaptere foran og en MTP adapter bak. På innsiden er det en fiberenhet som kobler LC- og MTP-adapterne sammen.
LC-adapterens hylse er laget av høy kvalitet zirkonia. Metalliske støvdeksler er integrert i LC-adapterne.
Modulene kan installeres i skuffene fra både bak og front av ENSPACE-panelet, noe som øker fleksibiliteten under installasjon, for bevegelser, tilføyelser og endringer.
Opptil 12 ENSPACE MTP-moduler kan installeres raskt i ENSPACE UHD 1U patchpanelet. Med disse 12 modulene kan en Ultra High Density på 144 LC innen 1U oppnås.
Opptil 8 ENSPACE MTP-moduler kan raskt installeres i ENSPACE HD 1U patchpanelet. Med disse 8 modulene oppnås en høy tetthet på 96 LC innen 1U.
Fibermerking er trykt på omslaget til ENSPACE-modulene.
For polaritetsmetoder A, B og C i standard TIA-568-C, må følgende moduler og trunker brukes:

  • For polaritetsmetode A implementering med en metode A Pre-Term rettkoblet modul brukes på begge sider av linken.
  • For en implementering av polaritetsmetode B med en metode B Pre-Term brukes en rett kassett på den ene siden av linken og en krysset modul på den andre siden av linken.
  • For en polaritetsmetode C blir implementering med en metode C Pre-Term rette moduler brukt på begge sider av linken.

ENSPACE-modulene har standard (hunn) konnektor uten pinner. Dette stemmer perfekt med hannkonnektorene på den motsatte varianten av MTP-konnektoren til ENSPACE MTP Pre-Term.
Innføringstapet til modulene måles i henhold til IEC 61300-3-45.
Modulens minste returtap måles i henhold til IEC 61300-3-6.

Siden all tilkobling er fabrikkopphørt og testede installasjonstider er korte, noe som letter en rask distribusjon.

* MTP er et varemerke for US Conec

Karakteristikker

Karakteristikker

Ressurser

Ressurser

Kontakt oss

Tema som du ønsker mer informasjon om:

Påkrevde felter*

Vennligst sjekk det du har lagt inn for feil

E-postadresse må inneholde @ tegnet

Personlig databeskytter

Det er din rett å nekte behandling og analyse av dine personlige data, og deres bruk til markedsføringsformål

Tusen takk!

Takk for at du kontaktet oss, vi tar kontakt med deg snarlig.

Feil

En feil har skjedd. Vennligst prøve igjen.

Lukk