LANmark-OF MTP PRO Pin Exchanger Male Multimode Aqua 10X

Description

Beskrivelse

Standarder

  • Internasjonal
    ISO/IEC 11801

With MTP* PRO connectors the gender can be changed easily from female to male with the LANmark-OF MTP PRO Gender and Polarity Field Tool (N890.160).

The pin exchangers provide the pins as accessory to make the female MTP connector male.

The product consists of one tube that contains 10 multimode Aqua exchangers.

 

*MTP is a trade name of US Conec

Characteristics

Karakteristikker

Ressurser

Ressurser

Kontakt oss

Tema som du ønsker mer informasjon om:

Påkrevde felter*

Vennligst sjekk det du har lagt inn for feil

E-postadresse må inneholde @ tegnet

Personlig databeskytter

Det er din rett å nekte behandling og analyse av dine personlige data, og deres bruk til markedsføringsformål

Tusen takk!

Takk for at du kontaktet oss, vi tar kontakt med deg snarlig.

Feil

En feil har skjedd. Vennligst prøve igjen.

Lukk