LANmark-OF Adapterplater LC eller SC konnektorer

Produkter

LANmark-OF Adaptor Plate 12 SC Singlemode APC Green

Nexans art.nr. N205.ASC12SAG

  • Konnektor type: SC/APC
  • Fibertype: SM 9/125
  • Farge: Grønn

 

LANmark-OF Adaptor Plate 12 LC Multimode Aqua

Nexans art.nr. N205.ALC12MMA

  • Konnektor type: LC
  • Fibertype: MM
  • Farge: Aqua

 

LANmark-OF Adaptor Plate 12 LC Singlemode Blue

Nexans art.nr. N205.ALC12SMB

  • Konnektor type: LC
  • Fibertype: SM 9/125
  • Farge: Blå

 

LANmark-OF Adaptor Plate 24 LC Multimode Aqua

Nexans art.nr. N205.ALC24MMA

  • Konnektor type: LC
  • Fibertype: MM
  • Farge: Aqua

 

LANmark-OF Adaptor Plate 24 LC Singlemode Blue

Nexans art.nr. N205.ALC24SMB

  • Konnektor type: LC
  • Fibertype: SM 9/125
  • Farge: Blå

 

LANmark-OF Adaptor Plate 24 LC Singlemode APC Green

Nexans art.nr. N205.ALC24SAG

  • Konnektor type: LC/APC
  • Fibertype: SM 9/125
  • Farge: Grønn

 

LANmark-OF Adaptor Plate 12 LC Singlemode APC Green

Nexans art.nr. N205.ALC12SAG

  • Konnektor type: LC/APC
  • Fibertype: SM 9/125
  • Farge: Grønn

 

LANmark-OF Adaptor Plate 12 SC Singlemode Blue

Nexans art.nr. N205.ASC12SMB

  • Konnektor type: SC
  • Fibertype: SM 9/125
  • Farge: Blå

 

LANmark-OF Adaptor Plate 12 SC Multimode Aqua

Nexans art.nr. N205.ASC12MMA

  • Konnektor type: SC
  • Fibertype: MM
  • Farge: Aqua

 

LANmark-OF Adaptor Plate 12 LC Multimode Violet

Nexans art.nr. N205.ALC12MMV

  • Konnektor type: LC
  • Fibertype: MM
  • Farge: Fiolett

 

LANmark-OF Adaptor Plate 24 LC Multimode Violet

Nexans art.nr. N205.ALC24MMV

  • Konnektor type: LC
  • Fibertype: MM
  • Farge: Fiolett

 

Beskrivelse

Beskrivelse

Standarder

  • Internasjonal
    ISO/IEC 11801

Application

The adaptor plates are designed for a fast installation inside the Nexans Plug&Play panels.  They allow a wide range of connectivity options.  A mix of different adaptor types and a combination of singlemode and multimode within the same panel is possible.

 

Compatibility

The adapter plates are installed in the LANmark-OF Plug&Play Patch panels (N439.3MPP). Up to 4 adapters plates can be installed into one patch panel.

 

Adapter plate versions.

The adapter plates are available with a density of  3DSC, 6DSC, 6DLC or 12DLC. This results in a medium density of 48SC/48LC or a high density of 96 LC in one patch panel.
The adapter plates are available for multimode and singlemode.
Blank adapter plates reserve fibre space for future use.
 

Karakteristikker

Karakteristikker

Ressurser

Ressurser

Kontakt oss

Tema som du ønsker mer informasjon om:

Påkrevde felter*

Vennligst sjekk det du har lagt inn for feil

E-postadresse må inneholde @ tegnet

Personlig databeskytter

Det er din rett å nekte behandling og analyse av dine personlige data, og deres bruk til markedsføringsformål

Tusen takk!

Takk for at du kontaktet oss, vi tar kontakt med deg snarlig.

Feil

En feil har skjedd. Vennligst prøve igjen.

Lukk