WATERLINK - FEVE 0,6/1kV

Produkter

FEVE 3x95 mm² 0,6/1kV + G12

Nexans art.nr. 10537066

  • Forpakning: Trommel (m)

 

Beskrivelse

Beskrivelse

Standarder

  • Internasjonal
    IEC 60228

WATERLINK - FEVE 0,6/1kV m/OF, sjøkabel med fiberoptikk for dynamisk bruk i sjø i beskyttet farvann. Kabelen er armert med ståltråd som er delvis integrert i ytre kappe.

 

Fiberoptikk

SingleMode 12SM FO 10/125, beskyttet av et ø2,3 mm stålrør med innvendig PE-kappe.

 

Demping

1310nm: 0,6 dB/km maks

1550nm: 0,4 dB/km maks

 

Fiberkoding:

Fiber 1 - 6: 2 ringer/25mm: Rød, grønn, blå, gul, hvit, naturell

Fiber 7-12: 2 ringer/50mm: Rød, grønn, blå, gul, hvit, naturell

 

Fargekoding, ledere

Brun - svart - grå

 

FEVE 0,6/1kV er konstruert utelukkende for utendørs installasjon i sjø.

Kabelen skal ikke installeres innendørs.

Karakteristikker

Karakteristikker

Konstruksjonsegenskaper

Konstruksjonsegenskaper

Farge
Svart
Fibertype
SM 9/125
Halogenfri
Ja
Indre kappe
Polyetylen
Isolasjon
Polyetylen - PE
Ledermateriale
Glødd kobber
Ledertype
Flertrådet, rund
Skjerm/-armeringstype
Ståltråd
Ytre kappe
Polyetylen - PE

Dimensjonsegenskaper

Dimensjonsegenskaper

Nominell ytre diameter
46,1 mm
Vekt (ca.)
6200 kg/km
Vekt i saltvann (Ca)
4500 kg/km

Elektriske egenskaper

Elektriske egenskaper

Normert spenning i 3 fase systemer Uo/U
0.6/1 kV

Bruksegenskaper

Bruksegenskaper

Driftstemperatur område
-25 - 50 °C
Flammehemmende
Nei
Maks installasjons dybde
500 m
Min dynamisk bøyeradius
- mm
Vanntett
Yes

Ressurser

Ressurser

Dokumentasjon

xlsx — 0 B

Kontakt oss

Tema som du ønsker mer informasjon om:

Påkrevde felter*

Vennligst sjekk det du har lagt inn for feil

E-postadresse må inneholde @ tegnet

Personlig databeskytter

Det er din rett å nekte behandling og analyse av dine personlige data, og deres bruk til markedsføringsformål

Tusen takk!

Takk for at du kontaktet oss, vi tar kontakt med deg snarlig.

Feil

En feil har skjedd. Vennligst prøve igjen.

Lukk